BÄNKALÄNGD krabbasnår Herrestads härad 1800-talets andra hälft ca 214 x 47 cm

Smärre slitage. Smärre fläckar. Smutsig. Senare upplägg på baksidan.

Klubbat pris
2 600
247
282
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
17 dec 2017 20:50
2 600 SEK
8
17 dec 2017 20:49
2 400 SEK
17 dec 2017 20:47
2 200 SEK
8
17 dec 2017 20:46
2 000 SEK
17 dec 2017 20:46
1 900 SEK
8
17 dec 2017 20:46
1 800 SEK
17 dec 2017 20:45
1 700 SEK
8
17 dec 2017 20:45
1 600 SEK
17 dec 2017 20:43
1 300 SEK
16 dec 2017 15:43
1 200 SEK
16 dec 2017 15:43
1 100 SEK
14 dec 2017 21:01
960 SEK
14 dec 2017 21:01
910 SEK
14 dec 2017 0:25
900 SEK
14 dec 2017 0:25
850 SEK
14 dec 2017 0:24
800 SEK
14 dec 2017 0:24
750 SEK
9 dec 2017 1:22
651 SEK
9 dec 2017 1:22
601 SEK
8 dec 2017 20:36
550 SEK
8 dec 2017 16:05
500 SEK
8 dec 2017 15:44
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13