TÄCKE munkabält Vemmenhög 1800-talets mitt/andra hälft ca 204 x 132 cm

Två sammansydda våder

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Klubbat pris
1 500
133
140
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
17 dec 2017 20:05
1 500 SEK
17 dec 2017 20:05
1 401 SEK
8 dec 2017 22:37
1 400 SEK
8 dec 2017 22:36
1 300 SEK
8 dec 2017 22:36
1 222 SEK
8 dec 2017 22:31
1 101 SEK
8 dec 2017 22:31
1 001 SEK
8 dec 2017 22:30
1 000 SEK
8 dec 2017 16:04
800 SEK
8 dec 2017 15:43
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13