Guldsmedsaktiebolaget GAB, KUVERTTALLRIKAR, 4 st, silver, Stockholm 1949.

Dekor av vågband. Monogram "B" på brämet. Diameter 27,5 cm. Vikt ca 1900 g.

Bruksslitage, smärre repor. Senare monogram och minnesgravyr.

Klubbat pris
6 200
547
571
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
17 dec 2017 19:13
6 200 SEK
16 dec 2017 22:04
6 000 SEK
10 dec 2017 22:24
1 105 SEK
10 dec 2017 21:41
1 005 SEK
10 dec 2017 19:42
450 SEK
9 dec 2017 23:16
350 SEK
9 dec 2017 15:01
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

155. Steve McCurry, "Afghan Girl", 1984.
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK