ASK MED LOCK, glas, Frankrike 1920-30-tal.

Snäckformad, i honungsgul glasmassa. Förgylld mässingsmontering. Bredd 13 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
2 000
177
185
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
17 dec 2017 22:27
2 000 SEK
16 dec 2017 20:20
600 SEK
16 dec 2017 1:55
500 SEK