LJUSSTAKAR, par, Frankrike 1700-talets mitt, rokoko.

Förgylld brons. Dekor av musselformationer och akantusblad. Höjd 25 cm.

Senare ljusmanschetter medföljer. Slitage.

Klubbat pris
9 400
834
870
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
22 dec 2017 18:39
9 400 SEK
22 dec 2017 18:39
9 200 SEK
22 dec 2017 18:38
9 000 SEK
22 dec 2017 16:06
2 600 SEK
22 dec 2017 1:53
1 700 SEK
21 dec 2017 17:07
1 300 SEK
14 dec 2017 21:21
1 200 SEK