SPEGEL, gustaviansk, 1700-tal.

Bronserad. Dekor av blommor och bladverk. Krönt av bandrosett. 116 x 46 cm.

Slitage. Senare bronsering. Torrsprickor. Färgbortfall. Senare bakstycke.

Klubbat pris
9 100
803
838
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
11
21 dec 2017 14:13
9 100 SEK
21 dec 2017 14:13
9 000 SEK
21 dec 2017 14:12
8 900 SEK
11
21 dec 2017 14:12
8 700 SEK
21 dec 2017 14:12
8 500 SEK
11
21 dec 2017 14:12
8 500 SEK
21 dec 2017 14:11
8 300 SEK
11
21 dec 2017 14:11
8 100 SEK
21 dec 2017 14:10
7 900 SEK
11
21 dec 2017 14:10
7 700 SEK
21 dec 2017 14:10
7 500 SEK
11
21 dec 2017 14:10
7 400 SEK
21 dec 2017 14:09
7 200 SEK
11
21 dec 2017 14:09
7 000 SEK
21 dec 2017 14:09
6 800 SEK
11
21 dec 2017 14:09
6 600 SEK
21 dec 2017 14:08
6 400 SEK
11
21 dec 2017 14:08
6 200 SEK
21 dec 2017 14:08
6 000 SEK
11
21 dec 2017 14:08
5 800 SEK
21 dec 2017 14:08
5 600 SEK
11
21 dec 2017 14:08
5 400 SEK
21 dec 2017 12:53
5 200 SEK
10
21 dec 2017 12:53
5 000 SEK
21 dec 2017 12:52
4 700 SEK
10
21 dec 2017 12:52
4 500 SEK
20 dec 2017 22:08
4 000 SEK
9
20 dec 2017 13:35
4 000 SEK
18 dec 2017 22:03
3 700 SEK
8
18 dec 2017 16:19
3 500 SEK
18 dec 2017 16:19
3 300 SEK
17 dec 2017 21:36
3 000 SEK
17 dec 2017 12:28
1 700 SEK
17 dec 2017 9:45
1 500 SEK
16 dec 2017 11:04
1 100 SEK
15 dec 2017 16:53
1 000 SEK
15 dec 2017 14:38
500 SEK
14 dec 2017 18:44
300 SEK