SPEGELLAMPETTER, par, "Regnaholm", IKEA:s 1700-talsserie, 1990-tal.

Förgyllt trä, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing. Brännmärkt. Höjd 58, bredd 16 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 600
318
331
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
21 dec 2017 22:14
3 600 SEK
8
21 dec 2017 22:14
3 400 SEK
19 dec 2017 22:45
3 200 SEK
14 dec 2017 21:06
3 000 SEK
14 dec 2017 21:05
2 200 SEK
14 dec 2017 21:05
2 000 SEK
13 dec 2017 8:57
1 678 SEK
13 dec 2017 7:09
1 600 SEK
12 dec 2017 22:36
1 500 SEK
12 dec 2017 21:48
1 300 SEK
12 dec 2017 19:53
1 200 SEK
12 dec 2017 19:26
1 100 SEK
12 dec 2017 10:44
1 000 SEK