VÄGGAPPLIQUER, ett par, mässing, "Törne", ur IKEA:s 1700-talskollektion, 1990-tal.

En svängd, bladhölstrad ljusarm vardera, behängd med lagerkrans. Krönta med flammande urnor. Höjd 30 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 276
112
116
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
16 dec 2017 19:47
1 276 SEK
16 dec 2017 19:47
1 200 SEK
12 dec 2017 22:35
1 000 SEK
12 dec 2017 19:20
575 SEK