Silver BestickGift Giving
990509
Georg Jensen
(1866-1935)
Georg jensen, strösked, silver, 1900-talets första hälft. vikt ca 110 g.

GEORG JENSEN, strösked, silver, 1900-talets första hälft. Vikt ca 110 g.

Oval genombruten skål. Längd 25 cm.

Obetydligt slitage.

Slutpris
4 450
413
459
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
17 dec 2017 16:40
4 450 SEK
17 dec 2017 16:40
4 250 SEK
17 dec 2017 14:44
4 200 SEK
16 dec 2017 15:31
4 000 SEK
16 dec 2017 15:31
3 800 SEK