Atelier Borgila

(Sverige)
Atelier Borgila
(Sverige)

BORGILA, fat av sterlingsilver, Stockholm 1954. Vikt ca 1109 gram.

Ovalt med dekor av räfflor på kortsidorna. Höjd ca 3, längd ca 38, bredd ca 13,5 cm.

Mindre repor och slitage.

Klubbat pris
6 700
591
617
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
13 dec 2017 14:24
6 700 SEK
13 dec 2017 14:24
6 500 SEK
10 dec 2017 22:09
4 655 SEK
10 dec 2017 20:54
4 455 SEK
10 dec 2017 20:54
4 300 SEK
10 dec 2017 20:48
4 250 SEK
10 dec 2017 20:48
4 050 SEK
10 dec 2017 12:43
3 200 SEK
8 dec 2017 20:45
3 000 SEK
8 dec 2017 16:59
1 100 SEK
8 dec 2017 16:48
1 000 SEK
8 dec 2017 16:29
300 SEK