STAR WARS, 60 delar, Kenner och Palitoy, 1970/80-tal.

Bestående av bland annat:
Boba Fett, Stormtrooper, Han Solo, Darth Vader, Yoda, Prinsessan Leia(Boushh Disguise), Greedo, Tusken Raider, Chewbacca, Jabba the Hutt.
Höjd ca 4,5-17,5 cm.
3 st 1990-tals produkter medföljer (Bantha & Tusken Raider, Dewback & Sandtrooper och Jabba the Hutt & Han Solo)

Slitage. Skador. Delar saknas.

Klubbat pris
4 750
419
437
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
17 dec 2017 19:53
4 750 SEK
17 dec 2017 19:53
4 550 SEK
17 dec 2017 19:53
4 433 SEK
17 dec 2017 19:53
4 250 SEK
17 dec 2017 19:53
4 050 SEK
17 dec 2017 19:52
3 550 SEK
17 dec 2017 19:52
3 350 SEK
17 dec 2017 19:52
3 300 SEK
17 dec 2017 19:52
2 910 SEK
17 dec 2017 19:52
2 710 SEK
17 dec 2017 19:51
2 500 SEK
17 dec 2017 19:49
2 300 SEK
17 dec 2017 19:48
2 100 SEK
17 dec 2017 19:48
2 000 SEK
17 dec 2017 19:47
1 480 SEK
17 dec 2017 19:47
1 380 SEK
10 dec 2017 8:55
1 200 SEK
9 dec 2017 14:10
500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79