SKÅL PÅ FOT, glas, Lalique, Frankrike, 1900-talets andra hälft.

Märkt "Lalique France". Höjd 12,5 cm.

Helhetsintrycket är gott. Enstaka repor.

Klubbat pris
400
35
37
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
19 dec 2017 18:08
400 SEK
14 dec 2017 23:57
350 SEK
12 dec 2017 23:00
300 SEK