Unni Askeland

(Norge, Född 1962)
Unni Askeland
(Norge, Född 1962)

UNNI ASKELAND, Färgserigrafi, signerad och numrerad 15/90.

"It's not true that I had nothing on, I had the radio on". P. 77 x 77 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
4 500
399
417
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8
23 dec 2017 16:02
4 500 SEK
22 dec 2017 23:31
4 300 SEK
22 dec 2017 23:31
4 200 SEK
22 dec 2017 20:57
4 000 SEK
22 dec 2017 7:05
3 500 SEK
19 dec 2017 10:12
3 100 SEK
18 dec 2017 11:48
2 200 SEK
16 dec 2017 12:54
2 000 SEK
15 dec 2017 21:02
1 100 SEK
15 dec 2017 20:23
1 000 SEK
15 dec 2017 19:04
500 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801