SPEGELLAMPETT, Gustaviansk, 1700-talets senare del

Bronserad och bemålad. Dekor av tandstav, lagerkvistar samt krön med medaljong och bandrosett. Ljusarm i mässing. Höjd 74 cm.

Slitage. Senare glas. Retuscher. Lagning. Fläckar.

Klubbat pris
5 600
497
519
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
8
23 dec 2017 14:36
5 600 SEK
10
23 dec 2017 14:36
5 400 SEK
8
23 dec 2017 14:35
5 200 SEK
10
23 dec 2017 14:35
5 000 SEK
8
23 dec 2017 14:33
4 800 SEK
9
23 dec 2017 14:33
4 600 SEK
8
23 dec 2017 10:12
4 400 SEK
16 dec 2017 23:14
4 200 SEK
16 dec 2017 23:13
4 000 SEK
16 dec 2017 23:13
3 800 SEK
16 dec 2017 12:04
3 600 SEK
16 dec 2017 11:36
3 400 SEK
16 dec 2017 11:36
3 400 SEK
16 dec 2017 6:13
3 200 SEK
16 dec 2017 6:12
3 000 SEK
16 dec 2017 6:12
3 000 SEK
16 dec 2017 5:08
2 800 SEK
16 dec 2017 0:18
2 600 SEK
16 dec 2017 0:18
2 500 SEK
16 dec 2017 0:18
2 200 SEK
16 dec 2017 0:18
2 000 SEK
16 dec 2017 0:17
1 600 SEK
16 dec 2017 0:17
1 500 SEK
15 dec 2017 22:03
1 100 SEK
15 dec 2017 20:43
1 000 SEK
15 dec 2017 19:39
550 SEK
15 dec 2017 17:21
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79