FÄRGLITOGRAFIER, 8 st, djur, fjärilar, fiskar och apor, 1800-/1900-tal.

Daterade i trycket 1859-1863. Bildstorlek ca 22x15 cm vardera.

Ej examinerade ur ram. Något gulnade.

Klubbat pris
1 850
164
171
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
21 dec 2017 13:41
1 850 SEK
21 dec 2017 13:41
1 750 SEK
20 dec 2017 22:07
1 500 SEK
20 dec 2017 17:09
650 SEK
19 dec 2017 8:18
300 SEK