MOCCAKOPPAR / ESPRESSOKOPPAR med FAT, 6 st, Porcelain Fabriken Norden, Köpenhamn, 1900-tal.

Svart glasys med förgyllning. Kopparnas höjd 4,5 cm, diameter 7,5 cm.

Bruksskick.

Klubbat pris
1 000
87
91
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
17 dec 2017 19:27
1 000 SEK
17 dec 2017 19:26
950 SEK
17 dec 2017 19:25
900 SEK
17 dec 2017 19:24
850 SEK
17 dec 2017 19:23
800 SEK
17 dec 2017 19:23
800 SEK
17 dec 2017 19:23
750 SEK
17 dec 2017 19:23
700 SEK
12 dec 2017 22:12
650 SEK
10 dec 2017 22:40
600 SEK
10 dec 2017 22:40
600 SEK
10 dec 2017 13:12
550 SEK
10 dec 2017 13:12
500 SEK
9 dec 2017 17:17
450 SEK
9 dec 2017 14:41
400 SEK
9 dec 2017 14:41
400 SEK
8 dec 2017 12:26
300 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962