SERVISDELAR, 18 st, porslin, "Julpoesi", Jacqueline Lynd, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

Nio muggar samt nio mattallrikar.

Mindre ruksslitage.

Klubbat pris
1 001
89
93
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
20 dec 2017 1:24
1 001 SEK
20 dec 2017 1:24
1 000 SEK
20 dec 2017 1:24
900 SEK
20 dec 2017 1:24
850 SEK
19 dec 2017 21:32
800 SEK
19 dec 2017 4:03
600 SEK
13 dec 2017 23:02
350 SEK
13 dec 2017 13:25
300 SEK