POKALGLAS, Nuutajärvi, Notsjö, Finland, 1900-talets andra häft.

Signerad Nuutajärvi Notsjö. Etikettmärkt. Diameter 19 cm, höjd 24 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
500
47
54
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 dec 2017 13:46
500 SEK
21 dec 2017 21:11
450 SEK
21 dec 2017 21:11
400 SEK
21 dec 2017 20:55
350 SEK
20 dec 2017 2:00
300 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassisk konst
+46 (0)721 428 962