Madeleine Pyk – en samling F769

CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-tal.

Klockformad. Två ringhänklar med lejonhuvud. Höjd 20,5 cm.

Slitage, smärre repor och fläckar.

Klubbat pris
1 100
104
119
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
20 dec 2017 10:14
1 100 SEK
20 dec 2017 10:14
1 000 SEK
19 dec 2017 23:03
900 SEK
19 dec 2017 20:00
900 SEK
19 dec 2017 11:41
850 SEK
19 dec 2017 11:41
800 SEK
18 dec 2017 21:45
700 SEK
18 dec 2017 21:45
650 SEK
18 dec 2017 13:47
600 SEK
17 dec 2017 0:00
550 SEK
17 dec 2017 0:00
500 SEK
17 dec 2017 0:00
500 SEK
13 dec 2017 23:42
300 SEK