Arne Jones E1299

Willem Andersson

(Sverige, Född 1980)
Willem Andersson
(Sverige, Född 1980)

WILLEM ANDERSSON, signerad och daterd 2010, collage, olja och tusch på papper,

"Under en ny måne", papper 65 x 50 cm, inklusive ram 87,5 x 71,5 cm.

Proveniens

Gallery Niklas Belenius, Stockholm.

Verket visas hos Bukowskis, Berzelii Park 1, den 7-10 februari.

11 000
1 044
1 194
Utropspris
18 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
13 feb 2018 9:19
11 000 SEK
9 feb 2018 19:59
10 500 SEK
7 feb 2018 18:45
10 000 SEK
7 feb 2018 17:50
9 000 SEK
7 feb 2018 15:22
2 500 SEK
7 feb 2018 12:24
2 200 SEK
6 feb 2018 16:19
2 000 SEK
6 feb 2018 13:26
500 SEK
6 feb 2018 0:17
300 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57