Johannes Heldén

(Sverige, Född 1978)
Johannes Heldén
(Sverige, Född 1978)

JOHANNES HELDÉN, Signerad Johannes Heldén och daterad 2009 a tergo. Akvarell.

"Prime". Akvarell 65 x 105 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Stene Projects, Stockholm.

Stene Projects, "Distant Light, Distant Hope", oktober - november 2009.

Verket visas hos Bukowskis, Berzelii Park 1, den 7-10 februari.

Klubbat pris
10 500
927
967
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
13 feb 2018 22:10
10 500 SEK
7 feb 2018 10:07
10 000 SEK
6 feb 2018 1:31
6 000 SEK
5 feb 2018 15:15
5 000 SEK