1006000

BENGT LILJEDAHL

Collier, sterlingsilver med grön sten.

Stämplad BUL, Bengt Liljedahl. Stockholm 1977. Stavlänkar med ring, längd ca 45 mm. Total längd 55 cm. Hängets höjd 60 mm. Cabochonslipad sten 40 x 30 mm. Total vikt ca 56 gram.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - K2
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 600
    262 EUR
    328 USD

    Budhistorik (15 bud)
    811 feb 18:062600SEK
    711 feb 17:562400SEK
    6A11 feb 17:562200SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes