1006000

BENGT LILJEDAHL, Collier, sterlingsilver med grön sten.

Stämplad BUL, Bengt Liljedahl. Stockholm 1977. Stavlänkar med ring, längd ca 45 mm. Total längd 55 cm. Hängets höjd 60 mm. Cabochonslipad sten 40 x 30 mm. Total vikt ca 56 gram.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Fredrik Karlsson

    Fredrik Karlsson

    fredrik.karlsson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 600
    252 EUR
    297 USD

    Budhistorik (15 bud)
    811 feb 18:062600SEK
    711 feb 17:562400SEK
    6A11 feb 17:562200SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes