1008636

EIGIL JENSEN FÖR ANTON MICHELSEN

Collier, sterlingsilver.

Stela länkar. Stämplad AM för Anton Michelsen. Monogram EJ för Eigil Jensen. Sterling Denmark. Tre droppar längd 45 mm. Innerdiameter 12 cm. Längd exklusive droppar ca 14 cm. Vikt 37 gram.

Konditionsrapport

Repor. Anlupen.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 300
    318 EUR
    364 USD

    Budhistorik (13 bud)
    3A11 feb 22:013300SEK
    511 feb 22:013100SEK
    311 feb 20:502900SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes