EIGIL JENSEN FÖR ANTON MICHELSEN, collier, sterlingsilver.

Stela länkar. Stämplad AM för Anton Michelsen. Monogram EJ för Eigil Jensen. Sterling Denmark. Tre droppar längd 45 mm. Innerdiameter 12 cm. Längd exklusive droppar ca 14 cm. Vikt 37 gram.

Repor. Anlupen.

Klubbat pris
3 300
293
306
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
11 feb 2018 22:01
3 300 SEK
11 feb 2018 22:01
3 100 SEK
11 feb 2018 20:50
2 900 SEK
11 feb 2018 19:41
2 700 SEK
11 feb 2018 19:41
2 500 SEK
11 feb 2018 19:41
2 500 SEK
11 feb 2018 19:40
2 200 SEK
11 feb 2018 19:40
2 000 SEK
11 feb 2018 18:56
1 450 SEK
11 feb 2018 18:56
1 350 SEK
3 feb 2018 0:41
1 100 SEK
2 feb 2018 11:03
1 000 SEK
1 feb 2018 11:39
300 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06