995016

RICHARD WATERVAL, ring, sterlingsilver, Atelier Borgila, Stockholm, 1975.

Abstrakt dekor. Delvis förgylld. Storlek 16,75/52. Vikt 18 gram.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 200
    117 EUR
    133 USD

    Budhistorik (11 bud)
    911 feb 2018 22:251200SEK
    811 feb 2018 21:151100SEK
    6A11 feb 2018 21:151005SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes