995069

HANSEN

Armring, silver, Stockholm, 1965, signerad Anna-Lena.

Stel armring dekorerad med två kulor. Inre diameter 6,5 cm. Vikt 50 gram.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    98 EUR
    114 USD

    Budhistorik (6 bud)
    3 9 feb 23:331000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    3 9 feb 23:33800SEK
    3 9 feb 23:33700SEK