SILVERRIZZA, icke identifierad mästare, S:t Petersburg, Ryssland, 1865.

"Gudsmodern. Glädje för alla sörjande". Riklig driven och guillocherad dekor, delvis förgylld. 27,5 x 22 cm.

Montering med kant eventuellt senare, ej stämplad. Slitage. Bucklor.

Klubbat pris
4 000
353
368
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
10
31 jan 2018 22:18
4 000 SEK
11
31 jan 2018 22:18
3 800 SEK
11
31 jan 2018 17:58
3 700 SEK
10
31 jan 2018 17:58
3 500 SEK
10
26 jan 2018 6:04
3 200 SEK
24 jan 2018 13:43
3 000 SEK
9
24 jan 2018 13:43
3 000 SEK
24 jan 2018 12:12
2 800 SEK
8
24 jan 2018 12:12
2 600 SEK
24 jan 2018 12:06
2 400 SEK
22 jan 2018 21:16
2 200 SEK
22 jan 2018 21:16
2 000 SEK
22 jan 2018 21:16
2 000 SEK
22 jan 2018 21:16
1 900 SEK
22 jan 2018 21:16
1 800 SEK
22 jan 2018 20:03
1 700 SEK
22 jan 2018 17:49
1 600 SEK
22 jan 2018 16:58
1 500 SEK
22 jan 2018 16:22
350 SEK
22 jan 2018 16:21
300 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962