SKÄRP, 1980-tal

SKÄRP, 1980-tal

Snörmakerier i beiga toner, brett spänne i brunt skinn med vita stickningar. Total längd 83, bredd 8,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
601
53
55
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
27 mar 2018 14:17
601 SEK
27 mar 2018 14:17
555 SEK
27 mar 2018 14:17
550 SEK
27 mar 2018 14:17
500 SEK
25 mar 2018 14:42
450 SEK
19 mar 2018 10:21
400 SEK
19 mar 2018 8:19
350 SEK
16 mar 2018 21:33
300 SEK