1032336
Céline
CÉline, väska, "phantom"
CÉline, väska, "phantom"
CÉline, väska, "phantom"
CÉline, väska, "phantom"
CÉline, väska, "phantom"

CÉLINE, väska, "Phantom".

Handväska i svart skinn med dekorativa stickningar. Ytterfack med dragkedja. Fodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "CÉLINE PARIS Made in Italy" och numrerad. 33 x 30 x 27 cm.
Dustbag medföljer.

Smärre slitage. Fläckar invändigt.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
12 000 SEK