SKRIVBORD m HURTS. Gallotti & Radice, Italien. "President Junior" (1972)

Glas och mässing. Skrivbord i svängd form, Etikettmärkt. Bredd 172 (inner-mått ca 105) djup 65, Höjd 74.
Hurts, "President Cassettiera" , svart front med 4 lådor (översta m lås), övriga sidor spegelklädda, handtag i mässing, på trissor. Etikettmärkt. 44x44, H ca 67 (m trissor). Nyckel finns.

Gott skick, mindre slitage o repor., obetydlig nagg. Spegelglas på hurtsens ovansida m större nagg i bakkant..

Klubbat pris
6 700
591
617
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
11 apr 2018 18:43
6 700 SEK
11 apr 2018 18:43
6 500 SEK
11 apr 2018 17:39
5 900 SEK
11 apr 2018 12:10
5 700 SEK
11 apr 2018 12:10
5 600 SEK
11 apr 2018 8:30
5 500 SEK
11 apr 2018 8:30
5 300 SEK
10 apr 2018 0:08
4 700 SEK
8 apr 2018 23:46
4 500 SEK
8 apr 2018 23:45
4 200 SEK
8 apr 2018 23:45
4 000 SEK
8 apr 2018 23:45
3 600 SEK
8 apr 2018 23:45
3 400 SEK
8 apr 2018 10:03
3 200 SEK
6 apr 2018 20:39
3 000 SEK
5 apr 2018 22:44
2 800 SEK
5 apr 2018 20:08
2 600 SEK
5 apr 2018 20:08
2 500 SEK
5 apr 2018 13:17
2 400 SEK
5 apr 2018 13:17
2 200 SEK
4 apr 2018 14:18
2 000 SEK
4 apr 2018 12:36
1 500 SEK