KONSTANTIN GRCIC

(Tyskland, Född 1965)
KONSTANTIN GRCIC
(Tyskland, Född 1965)

KONSTANTIN GRCIC, stolar, tre st, "Chair One", Magis, Italien, 2000-tal.

Lackerad aluminium. Genombruten dekor. Stapelbara.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 500
311
324
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
31 mar 2018 22:24
3 500 SEK
31 mar 2018 22:24
3 305 SEK
31 mar 2018 21:56
3 100 SEK
30 mar 2018 12:18
2 900 SEK
30 mar 2018 12:18
2 755 SEK
25 mar 2018 11:50
2 700 SEK
25 mar 2018 11:50
2 500 SEK
25 mar 2018 11:22
2 300 SEK
25 mar 2018 11:22
2 100 SEK
25 mar 2018 11:21
1 800 SEK
25 mar 2018 11:21
1 700 SEK
24 mar 2018 8:15
1 600 SEK
23 mar 2018 11:40
1 500 SEK
23 mar 2018 11:25
300 SEK