KONSTANTIN GRCIC

(Tyskland, Född 1965)
KONSTANTIN GRCIC
(Tyskland, Född 1965)

KONSTANTIN GRCIC, bord, "Table One", Magis, Italien, 2000-tal.

Benställning av aluminitum. Vitlackerad skiva. Längd 100. Bredd 100. Höjd 72 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
700
62
65
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
31 mar 2018 12:01
700 SEK
31 mar 2018 12:01
650 SEK
31 mar 2018 10:22
600 SEK
31 mar 2018 10:22
550 SEK
31 mar 2018 9:22
500 SEK
31 mar 2018 9:22
450 SEK
30 mar 2018 22:59
400 SEK
30 mar 2018 22:59
350 SEK
25 mar 2018 12:26
300 SEK