NÄSDUKSSKÅL, glas, "Fazzoletto", Murano, omkring 1900-talets mitt.

Klart glas med grön och vit dekor. Etikettmärkt. Höjd ca 13 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 101
96
100
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
31 mar 2018 19:20
1 101 SEK
31 mar 2018 19:20
1 001 SEK
30 mar 2018 5:19
1 000 SEK