Madeleine Pyk – en samling F769

SERVERINGSVAGN, Italien, 1900-talets första hälft.

Mässingsstomme. Glasskivor. Märkt"Made in Italy". Längd 70 cm. Bredd 52 cm. Höjd 85 cm.

Slitage. Ställvis färgbortfall.

Klubbat pris
4 000
380
434
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
31 mar 2018 18:28
4 000 SEK
9
31 mar 2018 18:28
3 801 SEK
31 mar 2018 18:27
3 501 SEK
9
31 mar 2018 18:27
3 301 SEK
29 mar 2018 23:34
3 100 SEK
8
29 mar 2018 19:18
2 900 SEK
26 mar 2018 23:41
2 700 SEK
26 mar 2018 23:41
2 500 SEK
26 mar 2018 23:41
2 400 SEK
25 mar 2018 17:13
2 200 SEK
25 mar 2018 15:17
2 000 SEK
25 mar 2018 15:17
1 900 SEK
25 mar 2018 12:59
1 800 SEK
24 mar 2018 23:55
1 700 SEK
24 mar 2018 23:38
1 600 SEK
24 mar 2018 23:38
1 500 SEK
24 mar 2018 23:38
1 500 SEK
24 mar 2018 23:38
1 400 SEK
24 mar 2018 23:38
1 300 SEK
24 mar 2018 23:38
1 200 SEK
24 mar 2018 23:38
1 100 SEK
24 mar 2018 21:41
1 000 SEK
24 mar 2018 19:19
550 SEK
24 mar 2018 11:18
500 SEK
24 mar 2018 8:49
350 SEK
23 mar 2018 18:19
300 SEK