SOFFA, "Diesis", design Antonio Citterio och Paolo Nava för B&B Italia.

Tvåsits. Mässingsstomme med armstöd och rygg i naturfärgat läder. Lösa stoppade dynor klädda i vitt läder. Längd 192, djup 92, höjd 65 cm.

Bruksslitage. Smärre mörkare repor i sittdynorna.

Klubbat pris
9 900
878
917
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
31 mar 2018 21:37
9 900 SEK
31 mar 2018 17:43
9 700 SEK
31 mar 2018 17:27
9 500 SEK
27 mar 2018 10:43
5 000 SEK
25 mar 2018 9:53
4 500 SEK
24 mar 2018 14:37
2 000 SEK
24 mar 2018 9:39
500 SEK
23 mar 2018 12:12
300 SEK