Lars Stocks

(Sverige, 1932-2018)
Lars Stocks
(Sverige, 1932-2018)

LARS STOCKS, skulpur, patinerad metall, ej signerad.

Lokomotiv. Längd ca 33 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Proveniens

Lars Stocks.

Galleri De Unga, Stockholm, 1980.

Klubbat pris
950
84
89
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
11 mar 2018 22:28
950 SEK
11 mar 2018 22:06
900 SEK
11 mar 2018 22:05
850 SEK
11 mar 2018 22:05
850 SEK
11 mar 2018 21:27
800 SEK
11 mar 2018 20:28
750 SEK
11 mar 2018 15:27
700 SEK
11 mar 2018 14:26
650 SEK
11 mar 2018 11:04
600 SEK
8 mar 2018 22:20
550 SEK
8 mar 2018 22:19
500 SEK
8 mar 2018 22:19
450 SEK
8 mar 2018 15:43
400 SEK
4 mar 2018 14:00
350 SEK
4 mar 2018 14:00
301 SEK
3 mar 2018 12:58
300 SEK