LARS STOCKS, väggrelief, plåt, skruv och spik, signerad.

"War". Monterad i ram. Mått inkl. ram 57 x 99 cm.

Sedvanligt ytslitage. Fläckar. Ram med mindre skador.

Proveniens

Lars Stocks.

Klubbat pris
1 700
151
159
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
11 mar 2018 22:23
1 700 SEK
11 mar 2018 22:23
1 600 SEK
11 mar 2018 22:23
1 500 SEK
11 mar 2018 22:23
550 SEK
11 mar 2018 22:10
500 SEK
4 mar 2018 13:59
450 SEK
4 mar 2018 13:59
400 SEK
4 mar 2018 13:59
350 SEK
2 mar 2018 21:04
300 SEK