Lars Stocks

(Sverige, 1932-2018)
Lars Stocks
(Sverige, 1932-2018)

LARS STOCKS, väggplaketter, 8 st, signerade.

Kompositioner. 20 x 20 cm. Monterade på målade spånskivor 24 x 24 cm.

Slitage. Fläckar. Fuktlukt. Spånskivor med skador.

Proveniens

Lars Stocks.

Klubbat pris
450
43
49
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
11 mar 2018 12:41
450 SEK
11 mar 2018 12:41
400 SEK
5 mar 2018 18:16
300 SEK