Lars Stocks

(Sverige, 1932-2018)
Lars Stocks
(Sverige, 1932-2018)

LARS STOCKS, skulpturgrupp, 2 delar, metall, signerade och daterade 2003.

"Segerpokalen". Höjd ca 48- 56 cm.

Sedvanligt slitage.

Proveniens

Lars Stocks

Klubbat pris
2 650
235
245
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
11 mar 2018 21:53
2 650 SEK
11 mar 2018 21:43
2 450 SEK
11 mar 2018 21:18
2 250 SEK
11 mar 2018 21:18
2 200 SEK
11 mar 2018 21:12
1 750 SEK
11 mar 2018 21:12
1 650 SEK
11 mar 2018 21:08
1 550 SEK
11 mar 2018 21:08
1 450 SEK
11 mar 2018 21:07
1 350 SEK
11 mar 2018 21:07
1 250 SEK
11 mar 2018 21:06
1 100 SEK
11 mar 2018 21:06
1 000 SEK
11 mar 2018 20:10
900 SEK
11 mar 2018 20:10
850 SEK
11 mar 2018 18:02
750 SEK
11 mar 2018 15:16
700 SEK
11 mar 2018 15:16
650 SEK
11 mar 2018 14:30
600 SEK
11 mar 2018 9:52
600 SEK
10 mar 2018 7:53
550 SEK
4 mar 2018 13:54
500 SEK
4 mar 2018 13:54
500 SEK
4 mar 2018 13:54
450 SEK
4 mar 2018 13:54
400 SEK
1 mar 2018 22:12
350 SEK
28 feb 2018 14:51
300 SEK