Lars Stocks

(Sverige, 1932-2018)
Lars Stocks
(Sverige, 1932-2018)

LARS STOCKS, 3 emaljmålningar, signerade.

"Troll". Mått 38 x 45 respektive 38 x 48 cm.

Slitage. Mindre retusch. Smärre rostangrepp.

Proveniens

Lars Stocks.

Klubbat pris
1 620
144
150
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
11 mar 2018 14:29
1 620 SEK
11 mar 2018 14:29
1 520 SEK
11 mar 2018 12:42
1 000 SEK
11 mar 2018 12:42
950 SEK
10 mar 2018 18:16
809 SEK
10 mar 2018 18:16
759 SEK
10 mar 2018 18:10
750 SEK
10 mar 2018 18:10
700 SEK
5 mar 2018 21:18
605 SEK
5 mar 2018 21:18
555 SEK
4 mar 2018 19:45
500 SEK
3 mar 2018 23:58
450 SEK
3 mar 2018 23:57
400 SEK
3 mar 2018 23:57
400 SEK
3 mar 2018 21:04
350 SEK
3 mar 2018 17:55
300 SEK