LARS STOCKS, väggplaketter, 8 + 1 st, emaljerad plåt samt glaserad keramik, mestadelen signerade.

Kompositioner. 15 x 15 - 20 x 20 cm. Monterade på målade spånskivor. 24 x 24 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar. Nagg i glasyr.

Proveniens

Lars Stocks.

Klubbat pris
3 301
291
304
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (30 bud)
11 mar 2018 22:21
3 301 SEK
11 mar 2018 22:21
3 101 SEK
11 mar 2018 22:20
2 801 SEK
11 mar 2018 22:20
2 601 SEK
11 mar 2018 22:20
2 201 SEK
11 mar 2018 22:20
2 001 SEK
11 mar 2018 22:20
1 901 SEK
11 mar 2018 22:20
1 801 SEK
11 mar 2018 22:20
1 701 SEK
11 mar 2018 22:20
1 601 SEK
11 mar 2018 22:17
1 501 SEK
11 mar 2018 22:17
1 401 SEK
11 mar 2018 22:17
1 301 SEK
11 mar 2018 22:17
1 201 SEK
11 mar 2018 22:17
1 101 SEK
11 mar 2018 22:17
1 001 SEK
11 mar 2018 22:16
951 SEK
11 mar 2018 22:16
901 SEK
11 mar 2018 22:16
851 SEK
11 mar 2018 22:16
801 SEK
11 mar 2018 22:16
751 SEK
11 mar 2018 22:16
701 SEK
11 mar 2018 22:15
650 SEK
11 mar 2018 22:15
600 SEK
11 mar 2018 17:25
550 SEK
10 mar 2018 12:08
500 SEK
10 mar 2018 12:08
450 SEK
9 mar 2018 23:24
400 SEK
9 mar 2018 23:24
350 SEK
1 mar 2018 11:25
300 SEK