Lars Stocks

(Sverige, 1932-2018)
Lars Stocks
(Sverige, 1932-2018)

LARS STOCKS, fågelbad / skulptur, osignerad.

Delvis patinerad metall, Total diameter 55 cm. Höjd 77 cm.

Slitage.

Proveniens

Lars Stocks

Klubbat pris
8 950
790
824
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (42 bud)
11 mar 2018 22:44
8 950 SEK
11 mar 2018 22:44
8 800 SEK
11 mar 2018 22:43
8 750 SEK
11 mar 2018 22:43
8 550 SEK
11 mar 2018 22:43
8 500 SEK
11 mar 2018 22:42
8 300 SEK
11 mar 2018 22:42
8 100 SEK
11 mar 2018 22:41
8 000 SEK
11 mar 2018 22:40
7 800 SEK
11 mar 2018 22:40
7 600 SEK
11 mar 2018 22:39
7 400 SEK
11 mar 2018 22:39
7 200 SEK
11 mar 2018 22:39
7 000 SEK
11 mar 2018 22:39
6 800 SEK
11 mar 2018 22:38
5 800 SEK
11 mar 2018 22:38
5 600 SEK
11 mar 2018 22:22
5 000 SEK
11 mar 2018 22:22
4 800 SEK
11 mar 2018 19:01
4 400 SEK
11 mar 2018 19:01
4 200 SEK
11 mar 2018 19:00
4 000 SEK
11 mar 2018 19:00
3 800 SEK
11 mar 2018 8:41
3 600 SEK
10 mar 2018 20:20
3 400 SEK
10 mar 2018 20:19
3 200 SEK
10 mar 2018 20:19
3 100 SEK
10 mar 2018 18:47
2 900 SEK
10 mar 2018 18:47
2 700 SEK
10 mar 2018 11:20
2 500 SEK
10 mar 2018 11:18
2 400 SEK
10 mar 2018 11:18
2 200 SEK
10 mar 2018 11:18
2 000 SEK
10 mar 2018 7:37
1 700 SEK
5 mar 2018 21:08
1 600 SEK
3 mar 2018 14:00
1 500 SEK
3 mar 2018 14:00
1 500 SEK
3 mar 2018 13:59
1 400 SEK
3 mar 2018 13:59
1 300 SEK
3 mar 2018 8:10
1 200 SEK
3 mar 2018 8:09
1 100 SEK
3 mar 2018 8:09
1 000 SEK
28 feb 2018 10:03
800 SEK