Lars Stocks

(Sverige, 1932-2018)
Lars Stocks
(Sverige, 1932-2018)

LARS STOCKS, skulptur, osignerad.

Patinerad metall. Längd 185 cm. Höjd 165 cm.

Slitage. Mindre skador. Eventuellt någon del som saknas.

Proveniens

Lars Stocks

Klubbat pris
21 000
1 853
1 934
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (40 bud)
13
11 mar 2018 22:54
21 000 SEK
9
11 mar 2018 22:54
20 000 SEK
9
11 mar 2018 22:53
15 700 SEK
13
11 mar 2018 22:53
15 200 SEK
9
11 mar 2018 22:53
14 700 SEK
13
11 mar 2018 22:53
14 200 SEK
9
11 mar 2018 22:52
12 720 SEK
13
11 mar 2018 22:52
12 220 SEK
9
11 mar 2018 22:19
9 700 SEK
12
11 mar 2018 22:19
9 500 SEK
9
11 mar 2018 22:18
9 200 SEK
12
11 mar 2018 22:18
9 000 SEK
9
11 mar 2018 22:17
8 400 SEK
12
11 mar 2018 22:17
8 200 SEK
9
11 mar 2018 21:31
7 800 SEK
11
11 mar 2018 21:31
7 600 SEK
9
11 mar 2018 12:55
7 200 SEK
10
8 mar 2018 20:22
7 000 SEK
9
8 mar 2018 20:22
6 800 SEK
9
8 mar 2018 20:21
6 700 SEK
10
8 mar 2018 20:21
6 500 SEK
9
7 mar 2018 16:35
6 200 SEK
7 mar 2018 16:35
6 000 SEK
6 mar 2018 17:44
3 200 SEK
8
6 mar 2018 17:44
3 000 SEK
5 mar 2018 22:58
2 200 SEK
5 mar 2018 22:58
2 000 SEK
2 mar 2018 11:31
1 900 SEK
2 mar 2018 11:31
1 800 SEK
1 mar 2018 14:57
1 700 SEK
1 mar 2018 14:57
1 600 SEK
1 mar 2018 14:56
1 500 SEK
1 mar 2018 14:56
1 400 SEK
28 feb 2018 23:35
1 300 SEK
28 feb 2018 19:09
1 200 SEK
28 feb 2018 15:39
1 100 SEK
28 feb 2018 15:39
1 000 SEK
28 feb 2018 12:35
950 SEK
28 feb 2018 12:35
900 SEK
28 feb 2018 10:02
800 SEK