Kalevala Koru

(Finland)
Kalevala Koru
(Finland)

JUBILEUMS COLLIER, Kalevala Koru 150 år, 1985, silver.

Numrerad 252/300. Originallåda.
Längd 54 cm.
Vikt 114,1 g.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 100
12 463
1 148
Utropspris
900 EUR
Budhistorik (17 bud)
8
29 apr 2018 19:38
1 100 EUR
29 apr 2018 8:05
1 050 EUR
29 apr 2018 8:05
1 000 EUR
28 apr 2018 16:42
880 EUR
25 apr 2018 11:27
860 EUR
24 apr 2018 19:41
840 EUR
24 apr 2018 18:50
820 EUR
24 apr 2018 18:28
800 EUR
24 apr 2018 12:48
650 EUR
23 apr 2018 18:40
600 EUR
23 apr 2018 15:45
300 EUR
23 apr 2018 12:18
270 EUR
22 apr 2018 16:30
200 EUR
22 apr 2018 12:37
160 EUR
21 apr 2018 7:53
100 EUR
20 apr 2018 16:21
50 EUR
19 apr 2018 22:39
33 EUR