ULRICH, collier och armband, sterlingsilver, Danmark.

Stämplade Ulrich, Sterlingsilver, Handmade in Denmark. Längd 20 -43 cm. Vikt 61 gram.

Anlupen. Bruksslitage.

Klubbat pris
1 300
117
123
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
29 apr 2018 19:47
1 300 SEK
29 apr 2018 19:47
1 200 SEK
29 apr 2018 19:42
1 100 SEK
29 apr 2018 19:42
1 000 SEK
29 apr 2018 19:42
950 SEK
29 apr 2018 19:42
900 SEK
29 apr 2018 16:36
850 SEK
29 apr 2018 16:36
800 SEK
20 apr 2018 16:03
700 SEK
20 apr 2018 16:03
650 SEK
20 apr 2018 11:03
550 SEK
20 apr 2018 3:27
500 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06