OLLE HELLMOUTH, Armband, silver, ankarlänk.

Stämplad OHH, Hellmouth Olle. Helsingborg 1987. Länkar längd ca 20 mm. Total längd 21 cm. Vikt 72 gram.

Anlupen. Bruksslitage.

Klubbat pris
1 900
167
173
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
29 apr 2018 19:31
1 900 SEK
29 apr 2018 19:31
1 800 SEK
29 apr 2018 19:31
1 750 SEK
29 apr 2018 17:21
1 200 SEK
29 apr 2018 17:21
1 100 SEK
29 apr 2018 17:20
1 000 SEK
29 apr 2018 17:20
950 SEK
29 apr 2018 16:00
900 SEK
28 apr 2018 14:22
850 SEK
28 apr 2018 14:15
800 SEK
28 apr 2018 14:15
750 SEK
27 apr 2018 9:17
650 SEK
27 apr 2018 9:17
600 SEK
20 apr 2018 16:08
550 SEK
20 apr 2018 0:55
500 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06