ALTON, Armring med bergkristall

Silver. Stämplad ALTON, Falköping 1976. Rund fasettslipad bergkristall, diameter ca 15 mm. Armring stel men öppningsbar. Inner diameter ca 60 mm. Vikt 24 gram.

Anlupen. Bruksslitage.

Klubbat pris
350
31
32
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
29 apr 2018 19:26
350 SEK
24 apr 2018 7:30
300 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06