Arvo Saarela

(Sverige)
Arvo Saarela
(Sverige)

ARVO SAARELA, Armring med bergkristall

Silver. AMS, Saarela Arvo. Enköping 1968. Signerad Saarela. Stel men öppningsbar. Rund fasettslipad bergkristall, diameter ca 16 mm. Inner diameter ca 5,5 cm. Vikt 26 gram.

Bruksslitage. Anlupen.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
29 apr 2018 20:07
1 100 SEK
29 apr 2018 20:06
1 000 SEK
29 apr 2018 20:06
950 SEK
29 apr 2018 20:06
900 SEK
29 apr 2018 20:06
900 SEK
29 apr 2018 20:05
850 SEK
29 apr 2018 20:05
800 SEK
29 apr 2018 20:04
750 SEK
29 apr 2018 20:04
700 SEK
29 apr 2018 20:04
650 SEK
29 apr 2018 20:03
600 SEK
29 apr 2018 19:01
550 SEK
29 apr 2018 18:59
500 SEK
29 apr 2018 18:55
450 SEK
29 apr 2018 14:39
400 SEK
22 apr 2018 4:50
350 SEK
20 apr 2018 11:01
300 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06