Ateljé Stigbert

(Sverige)
Ateljé Stigbert
(Sverige)

ATELJÉ STIGBERT, Halsring

Sterlingsilver. Stämplad STIGBERT, Handarbete. WRJ, Waldemar Atelje Waldemar Jonsson. Skara 1975. Stel. Innerdiameter 12,5 cm. Längd 11 cm Vikt 44 gram.

Anlupen. Bruksslitage.

Klubbat pris
300
26
28
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
28 apr 2018 17:57
300 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06