Owe Johansson

(Sverige)
Owe Johansson
(Sverige)

OWE JOHANSSON, Collier med labradorit.

Sterlingsilver. Halsring stämplad S med svensk importstämpel. Stel men öppningsbar. Hänge signerad Owe Johansson. Labradorit diameter 25 mm. Total höjd 25 cm. Inner diameter halsring 11,5 cm. Vikt 53 gram.

Bruksslitage.

Klubbat pris
1 900
169
178
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
9
29 apr 2018 19:54
1 900 SEK
10
29 apr 2018 19:54
1 800 SEK
9
29 apr 2018 19:11
1 600 SEK
8
25 apr 2018 23:45
1 500 SEK
25 apr 2018 19:04
1 200 SEK
24 apr 2018 20:33
850 SEK
23 apr 2018 20:48
800 SEK
22 apr 2018 22:21
550 SEK
22 apr 2018 21:43
500 SEK
22 apr 2018 8:48
350 SEK
19 apr 2018 18:44
300 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06