JON TOMAS UTSI, kniv, signerad JTU samt daterad 2008.

Skaft i horn och masurbjörk, slida i läder och horn med dekor av renar samt märkt "Cearpmahat"(renkalvar). Längd utan slida 20,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
18 500
1 621
1 686
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
8
8 apr 2018 20:22
18 500 SEK
8 apr 2018 20:21
18 000 SEK
8
8 apr 2018 20:21
17 500 SEK
8 apr 2018 20:21
17 000 SEK
8
8 apr 2018 20:12
15 000 SEK
8 apr 2018 20:08
14 500 SEK
7 apr 2018 20:22
13 500 SEK
7 apr 2018 20:22
13 000 SEK
7 apr 2018 12:05
12 500 SEK
5 apr 2018 22:07
12 000 SEK
5 apr 2018 22:07
11 500 SEK
4 apr 2018 18:02
9 000 SEK
4 apr 2018 18:02
8 800 SEK
2 apr 2018 20:35
8 600 SEK
2 apr 2018 20:35
8 400 SEK
2 apr 2018 18:57
8 200 SEK
2 apr 2018 18:57
8 000 SEK
2 apr 2018 18:56
7 200 SEK
2 apr 2018 18:56
7 000 SEK
1 apr 2018 9:34
6 800 SEK
1 apr 2018 9:34
6 600 SEK
1 apr 2018 9:12
3 700 SEK
1 apr 2018 9:12
3 500 SEK
29 mar 2018 13:47
3 400 SEK
28 mar 2018 20:34
3 200 SEK
28 mar 2018 14:31
3 000 SEK
28 mar 2018 10:05
2 000 SEK